חברת yes משיקה את yes Quattro – ממיר מקליט המסוגל להקליט עד 6 ערוצים במקביל

חברת yes משיקה את yes Quattro – ממיר מקליט המסוגל להקליט עד 6 ערוצים במקביל

vodחברת yes השיקה היום את הממיר החדש שלה – yes Quattro, המאפשר להקליט עד 6 ערוצים, בנוסף לצפייה בשידור חי בערוץ שביעי. הלקוח יכול להקליט במקביל תוכניות מ-4 ערוצים שונים אך הממיר גם מציע פונקציה חדשה (המכונה yes PrimeTime) המאפשרת להקליט באופן יומי את כל התכנים המשודרים בשני ערוצים נוספים (לבחירת הלקוח), בחלון זמן מוגדר (של עד 6 שעות), במשך שבוע אחורה. כך למשל, הלקוח יכול להגדיר הקלטה אוטומטית ויומית של כל התוכניות המושדרות בערוצים 2 ו-10 בין השעות 18:00 לחצות. למעשה, הממיר יקליט עבור הלקוח את כל התוכניות בערוצים ובטווח השעות שבחר ואלו יישמרו לצפייה למשך 7 ימים (בתכני HD). במקרה של תכני SD, הממיר יקליט וישמור תכנים עד שבועיים אחורה. למעשה, הממיר מסוגל להקליט סה"כ עד 6 ערוצים במקביל (2 ערוצים בהקלטת חלון זמן+ 4 ערוצים בבחירת תוכניות מלוח השידורים)

הממיר החדש, מתוצרת חברת ADB, כולל מעבד מתקדם, 8 טיונרים, זיכרון RAM בנפח 1GB, חיבור רשת Ethernet ברוחב פס של 1Gb ודיסק קשיח בנפח עצום של 1TB להקלטה של עד 400 שעות באיכות HD ועד 1000 שעות באיכות SD רגילה. כמו כן, הממיר כולל ממשק משתמש חדש, נעים ומהיר יותר, אשר פותח בשיתוף חברה ישראלית Ro&Co. בחברת yes הבטיחו כי הממשק החדש יעודכן בהמשך גם בממירים הקיימים של החברה (מהדור החדש – HD ומעלה).

בנוסף, הממיר תומך גם בשירות ה-Multi-Room של yes, כך שלקוחות החברה יוכלו לגשת להקלטות השמורות בממיר גם מתוך ממירים אחרים ברשת הביתית (בהנחה שהם תומכים ומחוברים לשירות זה). החברה הבטיחה להשיק בהמשך ללקוחות הממיר החדש גם שירות של Fast Zapping (זפזופ מהיר), אשר יאפשר לצופה לעבור ל
ערוץ הבא בצורה מהירה ביותר (ע"י חיזוי דפוס הזפזופ וטעינה מוקדמת שלו). בהמשך, החברה גם תציע בממיר החדש אפשרות להציץ לשידורי ערוץ אחר מבלי לעבור אליו ואפשרות לצפות בשני ערוצים במקביל.

PrimeTime_recordedממיר yes Quattro יוצע החל מהיום  ללקוחות yes במתכונת ניסוי. הממיר יוצע בשלב הניסוי ללא תוספת תשלום, ללקוחות המנויים שיש ברשותם חבילת\ממיר yesMaxTotal. בתום הניסוי, החלפת ממיר yes MaxTotal לממיר yes Quattro החדש תהיה כרוכה בתוספת של 10 ש"ח לחודש. כלומר, במקום לשלם על חבילת yes MaxTotal מחיר חודשי של 239 ש"ח, הלקוחות יאלצו לעבור לתוכנית של 249 ש"ח, הכולל את הממיר החדש. הוספת הממיר (ולא החלפתו) תהיה כרוכה בעלות חודשית של 60 ש"ח.

IMG_7108

IMG_7043